قوانین و مقررات

در هنگام سفارش محصول توجه به نکات زیر ضروری است.

ثبت سفارش و خرید محصول در سایت شهر کیف بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. بنابراین مشتری (کاربر) نیز باید به قوانین ذکر شده پایبند باشد.

تغییرات در قوانین و مقررات شهر کیف از طریق همین صفحه به روز رسانی خواهد شد. مسؤلیت اطلاع یافتن از تغییرات با مشتری می‌باشد.

مشتری موظف است هنگام سفارش و خرید محصول اطلاعات واقعی و معتبر خود را وارد کند. در غیر این صورت عواقب مشکلات بعدی به عهده خود مشتری خواهد بود.

آدرس ایمیل و شماره تلفن‌هایی که در روند سفارش یا خرید محصول و یا بعداً در پروفایل توسط مشتری ثبت می‌شود برای ارتباطات بعدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین در وارد کردن مشخصات خود دقت نمایید.

البته شهر کیف جهت اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید یا تخفیفات ویژه و هم چنین سایر خدمات خود ممکن است به آدرس ایمیل مشتریان پست الکترونیک ارسال نماید. ولی در صورت عدم تمایل به دریافت چنین ایمیل‌هایی امکان لغو عضویت از خبرنامه فراهم می‌باشد.

بخش نظرات برای اشتراک اطلاعات کاربران از مشخصات فنی محصولات ارائه شده در سایت شهر کیف می‌باشد. بنابراین سایت شهر کیف درستی یا نادرستی نظرات را تأیید نمی‌نماید.